Chemistry (736 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.60 | 49.20 | 48.80 | 48.40 | 48.00 | 47.20 | 46.40 | 45.60 | 44.80 | 44.00 |
50 (22 total)
- Arunothayaraj, Sandeep (Haileybury College Keysborough)
- Bajraszewski, Clare (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Bicknell, Ross (Trinity GS Kew)
- Blom, Matthew (St Bernards College Essendon)
- Casper, Peter (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Cukierman, Michael (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Dawson, Scott (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Illing, Patricia (Carey Baptist GS Kew)
- Jones, Alicia (Carey Baptist GS Kew)
- Kabbabe, Ben (Viewbank College Rosanna)
- Khan, Kamil (St Michaels GS St Kilda)
- Linke, Sam (Toorak College Mount Eliza)
- Malon, Stephanie (The Geelong College Newtown)
- Marchingo, Christopher (St Kevins College Toorak)
- Northcott, Melissa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Radion, Andrew (McKinnon SC McKinnon)
- Sedghifar, Alisa (University HS Parkville)
- Settle, Christopher (Trinity GS Kew)
- Wan, James (Scotch College Hawthorn)
- Wang, Jack (Melbourne GS Melbourne)
- Yii, Winston (Haileybury College Keysborough)
- Yuen, Agneshiulam (MacRobertson Girls HS Melbourne)
49 (14 total)
- Annabell, Lucas (Melbourne GS Melbourne)
- Bishop, Sarah (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Densley, Callum (Mansfield SC Mansfield)
- Ha, Vivien (Doncaster SC Doncaster)
- Hong, Alice (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kodituwakku, Dakshinee (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ky, Patricia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ni, Wendy (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Papachristos, Alexander (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Paratz, Elizabeth (Bialik College Hawthorn East)
- Perera, Nisal (Parade College Bundoora)
- Shanthikumar, Shivanthan (Trinity GS Kew)
- Singh, Martin (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Wijetunga, Chathura (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
48 (16 total)
- Borrelli, Fiona (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Choi, Yves (Balwyn HS Balwyn North)
- Creelman, Felicity (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Fabris, Michael (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Georgiou, Harry (Melbourne HS South Yarra)
- Jefferies, Kirby (Girton GS Ltd Bendigo)
- Kwok, Ginwai (Scotch College Hawthorn)
- Mackinnon, Alexander (Padua College Mornington)
- Malalasekera, Vajiranee (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Miller, Michelle (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nguyen, David (St Pauls College Altona North)
- Qu, Yanzhe (St Catherines School Toorak)
- Riglar, David (Camberwell GS Canterbury)
- Wong, Aaron (Haileybury College Keysborough)
- Xu, Sansan (Methodist Ladies College Kew)
- Yang, Zi (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
47 (26 total)
- Baxter, David (Templestowe College Templestowe Lower)
- Brooks, Cassandra (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Chin, Cheauwern (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chong, Connie (Avila College Mount Waverley)
- Dorn, Sarah (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Fong, Jonathan (St Michaels GS St Kilda)
- Fordyce, Stephen (Wanganui Park SC Shepparton)
- Harris, Eliza (University HS Parkville)
- Herath, Dinusha (Melbourne GS Melbourne)
- Judde, Christopher (Braemar College Woodend)
- Lade, Catherine (Methodist Ladies College Kew)
- Ly, Khoa (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Maxwell, Jane (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- McConnell, Dylan (Melbourne GS Melbourne)
- McCubbin, George (St Michaels GS St Kilda)
- Mitchell, Madeline (Girton GS Ltd Bendigo)
- Ng, Ian (Haileybury College Keysborough)
- Rajendram, Ramanan (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Saw, Tiongtjin (Balwyn HS Balwyn North)
- Saya, Sibel (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Tizi, Stephanie (Firbank GS Brighton)
- Toholka, Ryan (Braemar College Woodend)
- Truong, Duc (Collingwood College Collingwood)
- Turner, Louise (Brighton SC Brighton East)
- Zanker, Jesse (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Zhang, Wilson (Scotch College Hawthorn)
46 (36 total)
- Agius, Claire (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Angsuwatjarakorn, Likit (Xavier College Kew)
- Bhide, Aditi (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Bond, Stephanie (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Carmody, Daniel (Xavier College Kew)
- Carmody, David (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Christopher, Philip (Xavier College Kew)
- Curran, Grace (Genazzano FCJ Kew)
- Dent, Matthew (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Feng, Jiayan (University HS Parkville)
- Fetah, Taufik (Melbourne HS South Yarra)
- Grujic, Thomas (Lilydale HS Lilydale)
- Hall, John (Eltham College Of Education Research)
- Herz, Jeremy (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Hill, Amanda (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Huynh, Allan (Kew HS Kew East)
- Jin, Sharelly (University HS Parkville)
- Kozlov, Martin (Nazareth College Noble Park)
- Kung, Fongsun (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Kwong, Shuishing (Melbourne GS Melbourne)
- Levin, Claire (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Lim, Shuehwen (Taylors College Melbourne)
- Loh, Andrew (Scotch College Hawthorn)
- McInerney, Carmel (Star Of The Sea College Gardenvale)
- OLoughlin, David (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Oyberman, Mark (Yeshivah College St Kilda East)
- Pascoe, Heather (Mildura Senior College Mildura)
- Preece, Georgia (Padua College Mornington)
- Richards, William (Xavier College Kew)
- Rosenblum, Devorah (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Schlesinger, David (Xavier College Kew)
- Sivapalan, Deebthika (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Slabe, Darryl (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Symon, Ben (McKinnon SC McKinnon)
- Tan, Cyrus (St Kevins College Toorak)
- Wang, James (McKinnon SC McKinnon)
45 (52 total)
- Andalib, Saad (Samaritan Catholic College Preston)
- Asten, Andrew (Carey Baptist GS Kew)
- Ata, Nadine (Eltham College Of Education Research)
- Beck, Mardi (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Callea, Jamesanthony (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Chew, Kalip (Viewbank College Rosanna)
- Cowen, Chaim (Yeshivah College St Kilda East)
- Davey, Nicholas (St Bedes College Mentone)
- Draudins, Olivia (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Fang, Yingchieh (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Goh, Jonathan (Melbourne GS Melbourne)
- Hammerschlag, Joshua (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- He, Zengfei (McKinnon SC McKinnon)
- Heard, Geoffrey (The Geelong College Newtown)
- Hicks, Simon (McKinnon SC McKinnon)
- Huang, Yiling (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Huynh, Andrew (Melbourne GS Melbourne)
- Kapoor, Mahima (Eltham College Of Education Research)
- Knight, Alexander (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Knight, Laura (Northcote HS Northcote)
- Lanyon, Nicholas (Xavier College Kew)
- Lindhe, Tristan (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Liu, Mengjie (Taylors College Melbourne)
- Lucas, Cameron (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Luu, Belinda (Vermont SC Vermont)
- Mackey, James (Haileybury College Keysborough)
- McKay, Carley (Carey Baptist GS Kew)
- Nguy, Arthur (Melbourne HS South Yarra)
- Nguyen, Uyen (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- ONeill, Anthea (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Pabari, Anjali (Ruyton Girls School Kew)
- Parthasarathy, Niranjana (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Prabahran, Ashvind (Mentone GS Mentone)
- Purcell, Sarah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Rhoden, Nick (Mildura Senior College Mildura)
- Rogers, Shannon (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Rotstein, Ben (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Schwartz, Grace (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Shahzadi, Sandra (Doncaster SC Doncaster)
- Shi, William (Melbourne HS South Yarra)
- Spence, Hollie (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Stefanovski, Philip (Loyola College Watsonia)
- Subramaniam, Sanjayan (Melbourne HS South Yarra)
- Tee, Joshua (Scotch College Hawthorn)
- Teh, Michael (Xavier College Kew)
- Walter, Simon (Melbourne GS Melbourne)
- Wang, Zhuo (Glen Eira College Caulfield South)
- Whitehill, James (Balwyn HS Balwyn North)
- Yogeswaran, Nanthagopan (Haileybury College Keysborough)
- Zanatta, Benjamin (Scotch College Hawthorn)
- Zargarbashi, Sadegh (Doncaster SC Doncaster)
- Zimmerman, Jonathan (Leibler Yavneh College Elsternwick)
44 (64 total)
- Aron, Leah (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Bateup, Gregory (Xavier College Kew)
- Bernard, Uditha (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Bhave, Prachi (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Blidman, Victoria (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Bowly, David (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Caripis, Lisa (Carey Baptist GS Kew)
- Cattosmith, Hannah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Cerche, Nicholas (Melbourne GS Melbourne)
- Chen, Ling (Melbourne HS South Yarra)
- Cheung, Kaman (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Chiam, Desmond (Melbourne GS Melbourne)
- Coney, Cameron (St Josephs Regional College Ferntree Gully)
- Cunningham, Georgina (Sacre Coeur Glen Iris)
- Dechellis, Adam (Whitefriars College Donvale)
- Duke, Jeremy (Yarra Valley GS Ringwood)
- Fazio, Timothy (Carey Baptist GS Kew)
- Foley, Matthew (Melbourne GS Melbourne)
- Fong, Nathan (Carey Baptist GS Kew)
- Foster, Emma (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Gammampila, Tharaka (Haileybury College Keysborough)
- Gilbertwilson, Ryan (Lilydale HS Lilydale)
- Giling, Darren (Vermont SC Vermont)
- Goldberg, Ashley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Guillaume, Joseph (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Halim, Andrew (Box Hill HS Box Hill)
- He, Dorothy (Carey Baptist GS Kew)
- Hu, Bob (Scotch College Hawthorn)
- Josling, Gabrielle (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Khanina, Anna (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Kumar, Vaibhav (Mentone GS Mentone)
- Lai, Courtney (Mentone GS Mentone)
- Lai, David (Wesley College Melbourne)
- Latham, Sarah (Lauriston Girls School Armadale)
- Lee, Jana (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Lee, Melissa (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Lennon, Stephanie (Genazzano FCJ Kew)
- Liu, Yixuan (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Lloyd, James (Trinity GS Kew)
- Loftus, Laura (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Low, Andrew (Haileybury College Keysborough)
- Mason, David (Haileybury College Keysborough)
- McInnis, Peter (Melbourne GS Melbourne)
- Morris, Peter (Whitefriars College Donvale)
- Nguyen, Quynhchi (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Oreilly, Scott (St Josephs College Newtown)
- Palmer, Mark (Belmont HS Belmont)
- Piyatissa, Sudesh (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Riddoch, Alexandra (Carey Baptist GS Kew)
- Russell, Katherine (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Samartgis, Jodi (Methodist Ladies College Kew)
- Sim, Leeanne (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Sinnappan, Selvam (Northcote HS Northcote)
- Sridhar, Rohan (Mentone GS Mentone)
- Teoh, Woonpang (East Doncaster SC Doncaster East)
- Tippet, Paul (Galen College Wangaratta)
- Van, Tiffany (St Michaels GS St Kilda)
- Vohora, Ashray (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Weeraratne, Charith (Mentone GS Mentone)
- Weragoda, Simone (Lauriston Girls School Armadale)
- Wong, Rebecca (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Xia, Charley (McKinnon SC McKinnon)
- Zhang, Qing (McKinnon SC McKinnon)
- Zhang, Sue (Methodist Ladies College Kew)
43 (85 total)
- Adams, Catherine (Avila College Mount Waverley)
- Adelist, Rivkah (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Ainsworth, Gareth (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Armiento, Raffaela (Siena College Camberwell)
- Arnold, Geoffrey (Melbourne HS South Yarra)
- Bayboru, Emrah (Haileybury College Keysborough)
- Bayles, Timothy (St Josephs College Newtown)
- Bhatia, Ranjit (Melbourne HS South Yarra)
- Bonett, Daniel (Mentone GS Mentone)
- Brumley, Douglas (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Cahn, Clinton (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Chew, Peilee (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Connon, Felicity (Ruyton Girls School Kew)
- Couch, Michael (Marcellin College Bulleen)
- Crosher, Andrew (Viewbank College Rosanna)
- Crouch, Sarah (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Dalgleish, Gerard (Marian College Ararat)
- Downes, Meghan (Methodist Ladies College Kew)
- Du, Lucy (Northcote HS Northcote)
- Emanuelle, Shane (Warrnambool College Warrnambool)
- Finnin, Kylie (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Fitzgerald, Zoe (Methodist Ladies College Kew)
- Furletti, Rachele (Genazzano FCJ Kew)
- Hardi, Adam (Scotch College Hawthorn)
- Haward, Rebecca (Presbyterian Ladies College Burwood)
- He, Meng (University HS Parkville)
- Ho, Melissa (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Hrvatin, Rebecca (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Hu, Jiayi (Camberwell HS Canterbury)
- Jacobsen, Peter (Drouin SC Drouin)
- Jaiswal, Iti (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Jones, Adam (Viewbank College Rosanna)
- Kavanagh, Thomas (Melbourne HS South Yarra)
- Kay, Jessica (The Geelong College Newtown)
- Kearney, Peter (St Josephs College Newtown)
- Koh, Kerryn (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Koh, Suseang (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Komatsu, Ray (University HS Parkville)
- Kourabis, Lefteri (Haileybury College Keysborough)
- Kwiecien, Anna (Methodist Ladies College Kew)
- Leong, Christopher (De La Salle College Malvern)
- Leow, Sunming (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Leung, Justin (Scotch College Hawthorn)
- Li, Rui (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Liew, Edward (Balwyn HS Balwyn North)
- Lin, Alan (Camberwell GS Canterbury)
- Liu, Sijie (Balwyn HS Balwyn North)
- Lockwood, Kent (Ballarat GS Wendouree)
- Macphail, Aleece (Damascus College Mount Clear)
- McDonald, Grace (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- McPherson, Ashley (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Millington, Scott (Beaconhills College Pakenham)
- Naqvi, Syed (Camberwell GS Canterbury)
- Ng, Andrew (Camberwell GS Canterbury)
- Omalley, Jayne (Frankston HS Frankston)
- Orwin, Bhey (Mentone Girls SC Mentone)
- Paul, Amaryah (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Pead, Grace (Carey Baptist GS Kew)
- Pena, Raquel (Genazzano FCJ Kew)
- Peyton, Daniel (Trinity GS Kew)
- Plunkett, Virginia (Genazzano FCJ Kew)
- Price, Annette (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Quilici, Matthew (Eltham College Of Education Research)
- Rait, Nicholas (Trinity GS Kew)
- Ralph, David (St Kevins College Toorak)
- Rerksirathai, Jason (Melbourne GS Melbourne)
- Roosen, Stephen (Melbourne GS Melbourne)
- Rowe, Alexander (Carey Baptist GS Kew)
- Rubinstein, Nikki (The King David School Armadale)
- Satgunaseelan, Arani (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Shipp, Sarah (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Smith, Lily (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- So, Tiffany (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Tsang, Pauline (East Doncaster SC Doncaster East)
- Warfield, Emily (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Weerasiri, Rebekah (Methodist Ladies College Kew)
- Whiting, Leigh (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Windle, Dana (Tintern Ggs Ringwood East)
- Wong, Carmen (Vermont SC Vermont)
- Wong, Wengwii (Melbourne GS Melbourne)
- Yap, Jason (Scotch College Hawthorn)
- Youn, Lisa (McKinnon SC McKinnon)
- Yu, Jenny (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zhang, Anna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zhu, Min (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
42 (106 total)
- Ackland, Hugh (Camberwell GS Canterbury)
- Ashton, Michelle (Strathmore SC Strathmore)
- Belski, Ianina (Balwyn HS Balwyn North)
- Bland, James (Melbourne GS Melbourne)
- Blusztein, David (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Bolzan, Alexander (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Bourova, Evgenia (St Michaels GS St Kilda)
- Caldera, Kalhara (Melbourne HS South Yarra)
- Casan, Joshua (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Chambers, Jennifer (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Cheah, Yewhwan (Melbourne HS South Yarra)
- Chemali, Mark (St Kevins College Toorak)
- Cheng, Evelyne (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Chetty, Kritika (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Christie, Melissa (The Geelong College Newtown)
- Clifford, Joseph (Xavier College Kew)
- Clifford, William (Camberwell HS Canterbury)
- Cochranedavis, Lucia (Bialik College Hawthorn East)
- Culvenor, Adam (Castlemaine SC Castlemaine)
- Curtis, Rhoda (Eumemmerring College Hallam)
- Darby, Angela (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Davey, Caitlin (Eltham HS Eltham)
- Dharan, Rajiv (Balwyn HS Balwyn North)
- Ding, Alaine (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- EvansMcKendry, Gregory (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Fernando, James (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Franklin, Benjamin (The Geelong College Newtown)
- Freeman, Sarah (The King David School Armadale)
- Fung, Wilson (Melbourne HS South Yarra)
- Gralinski, Ian (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Greenhalgh, Jarrod (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Griffin, Karen (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Hall, Sarah (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Ham, Michael (Brauer College Warrnambool)
- Handscombe, Celia (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Harut, Michael (Melbourne HS South Yarra)
- Hauser, Matthew (St Kevins College Toorak)
- Henein, Maryam (St Anthonys Coptic Orthodox College Frankston North)
- Hepworth, Stephanie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Hickey, Liam (Xavier College Kew)
- Hill, Scott (Luther College Croydon)
- Hiremath, Mandira (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Ho, Victoria (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Huang, Melissa (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Jackson, Shane (The Peninsula School Mount Eliza)
- Jenkins, Tara (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Kannourakis, Joshua (St Patricks College Ballarat)
- Kao, John (Box Hill HS Box Hill)
- Kim, Yoon (Brighton GS Brighton)
- Ko, Eric (University HS Parkville)
- Le, Khoa (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Leung, Jaclyn (Lauriston Girls School Armadale)
- Li, David (McKinnon SC McKinnon)
- Li, Taike (Viewbank College Rosanna)
- Lloyd, Lucy (Siena College Camberwell)
- Lo, Barry (Northcote HS Northcote)
- Lu, Haishan (Presbyterian Ladies College Burwood)
- McCarthy, Thomas (St Kevins College Toorak)
- McDonald, Jessica (Doncaster SC Doncaster)
- Millerick, Samantha (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Nair, Priyanka (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nannegari, Abhishek (Melbourne HS South Yarra)
- Nettle, Jonathan (Melbourne GS Melbourne)
- Newton, Viki (Highvale SC Glen Waverley)
- Nicolo, Johnpaul (The Geelong College Newtown)
- Nikakis, Michaela (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Niproski, David (Upper Yarra SC Yarra Junction)
- Parker, Stewart (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Pienkos, Frances (Genazzano FCJ Kew)
- Plant, James (Oberon HS Belmont)
- Provan, Jeremy (Shepparton HS Shepparton)
- Ratcliffe, Liam (Marcellin College Bulleen)
- Rodda, Andrew (Ringwood SC Ringwood)
- Rowais, Shereen (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Schepisi, Daniel (Melbourne GS Melbourne)
- Shaddick, Timothy (Mentone GS Mentone)
- Sheppard, Hugh (Brighton GS Brighton)
- Stewart, David (Camberwell GS Canterbury)
- Su, Elizabeth (Viewbank College Rosanna)
- Subhi, Rami (Melbourne HS South Yarra)
- Szarski, Martin (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Tan, Matthew (Carey Baptist GS Kew)
- Telford, John (University HS Parkville)
- Thompson, Alexander (Box Hill HS Box Hill)
- Toose, Jessie (Ballarat GS Wendouree)
- Truong, Alice (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Tuck, Georgina (Geelong GS Corio)
- Umansky, Arielle (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Unitt, Melanie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Vann, Laura (Lauriston Girls School Armadale)
- Vanyai, Hannah (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Wang, Cathy (Mentone Girls GS Mentone)
- Wang, Yitian (Balwyn HS Balwyn North)
- Weir, Matthew (Brighton GS Brighton)
- Wilding, Brendan (Doncaster SC Doncaster)
- Wollner, Hayley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Wong, Leanne (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Xie, Wei (Stotts College Melbourne)
- Xu, Tian (University HS Parkville)
- Yang, Rachel (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Yang, Yi (The Knox School Wantirna South)
- Ye, Minning (Debney Park SC Flemington)
- Zhang, David (Melbourne HS South Yarra)
- Zhang, Jiqing (Box Hill HS Box Hill)
- Zhang, Nan (The Knox School Wantirna South)
- Zheng, Delia (Vermont SC Vermont)
41 (140 total)
- Agostinelli, Brigette (Santa Maria College Northcote)
- Aitken, Hugh (Catholic College Wodonga)
- Amirthanesan, Umakanthan (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Armour, Caroline (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Assini, Renato (Mazenod College Mulgrave)
- Atchison, Julian (Luther College Croydon)
- Bain, David (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Banks, Damien (Camberwell GS Canterbury)
- Barns, Karen (Catholic College Wodonga)
- Barr, Evan (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Bates, Rebecca (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Bayliss, Daniel (St Kevins College Toorak)
- Bennett, Sarah (Ruyton Girls School Kew)
- Berkovic, Naomi (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Bonyhady, Simon (Camberwell GS Canterbury)
- Bortz, Hadley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Bright, Robyn (Mitchell SC Wodonga)
- Broughton, Susannah (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Brown, Jarrett (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Bunworth, Amy (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Butera, Nicholas (Northcote HS Northcote)
- Carr, Renee (Trafalgar HS Trafalgar)
- Chambers, Cameron (Werribee SC Werribee)
- Chan, Joel (Melbourne HS South Yarra)
- Chan, Michelle (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Chellaram, Kiran (Viewbank College Rosanna)
- Chen, Hsiaochun (Methodist Ladies College Kew)
- Cheong, Megan (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Chih, Shaoping (Box Hill HS Box Hill)
- Chooi, Melissa (Balwyn HS Balwyn North)
- Clayton, Thomas (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Connell, Cia (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Cook, Jessica (Methodist Ladies College Kew)
- Cordery, Tristan (Brighton GS Brighton)
- Cutmore, Steffanie (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Davey, Clayton (The Geelong College Newtown)
- Davey, Phillip (The Geelong College Newtown)
- Dettmann, Timothy (Sacred Heart College Kyneton)
- Dixon, David (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Dunlop, Tahnee (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Excell, Heather (Balwyn HS Balwyn North)
- Flynn, Elise (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Fu, Shulin (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Gallacher, Nathan (Bellarine SC Drysdale)
- Gallina, Jake (Werribee SC Werribee)
- Gan, Hanliang (University HS Parkville)
- Gao, Cheng (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Gasko, Anne (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Gibson, Lachlan (Camberwell GS Canterbury)
- Gopiraj, Rajprathab (Melbourne HS South Yarra)
- Hamilton, Nathan (Kingswood College Box Hill)
- Hanciu, Christina (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Hautot, Alex (Box Hill HS Box Hill)
- Henley, Lauren (Ringwood SC Ringwood)
- Henry, Laura (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Herman, Mischa (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Hill, Simon (Eltham College Of Education Research)
- Hoang, Namanh (Debney Park SC Flemington)
- Hong, Jia (Box Hill HS Box Hill)
- Hradsky, Bronwyn (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Hu, Kunyi (Wesley College Melbourne)
- Hurley, Warren (Luther College Croydon)
- James, Timothy (The Geelong College Newtown)
- Jones, Adam (Huntingtower School Mount Waverley)
- Karmouche, Jane (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Keogh, Brett (St Josephs College Mildura)
- Koo, Kendrick (Taylors College Melbourne)
- Kopanidis, Paul (Melbourne HS South Yarra)
- Kovess, Timothy (De La Salle College Malvern)
- Kwong, Amanda (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lane, Sofija (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- Lang, Benjamin (Mordialloc College Mordialloc)
- Lau, Byron (Dandenong HS Dandenong)
- Lee, Ling (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Leslie, Gordon (Melbourne HS South Yarra)
- Li, Tiansen (Trinity GS Kew)
- Lim, Mathew (St Kevins College Toorak)
- Lin, Jenny (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Loos, Trudy (Carwatha College P-12 Noble Park North)
- Luo, Juntong (Melbourne HS South Yarra)
- Ly, Tony (St Josephs College Melbourne North Melbourne)
- Lynch, Gerard (Loyola College Watsonia)
- Ma, Wilson (Ballarat GS Wendouree)
- Manoharan, Raveendran (Haileybury College Keysborough)
- McBrearty, Elizabeth (Loreto College Ballarat)
- McBride, Kenneth (Box Hill HS Box Hill)
- McKelvie, Alistair (Luther College Croydon)
- Mest, Jack (McKinnon SC McKinnon)
- Milaszewicz, Andrew (Trinity GS Kew)
- Miller, Matthew (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Millo, Anafa (McKinnon SC McKinnon)
- Milne, Michele (Seymour Technical HS Seymour)
- Mylvaganam, Sugantha (Dandenong HS Dandenong)
- Nesbitt, Cassie (Rutherglen HS Rutherglen)
- Ng, Michelle (Balwyn HS Balwyn North)
- Nguyen, Anh (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Oakes, Simon (Wanganui Park SC Shepparton)
- Oh, David (Box Hill HS Box Hill)
- Paldus, Barbora (Sacred Heart Girls College Oakleigh)
- Peyton, James (Xavier College Kew)
- Pinto, Davin (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Prakash, Andrew (St Peters College Cranbourne)
- Prowse, Hilary (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Rathjen, Amy (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Reddy, Tara (St Michaels GS St Kilda)
- Reiners, Claudia (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Renden, Liana (Ballarat GS Wendouree)
- Reynald, Lucien (Haileybury College Keysborough)
- Robinson, Jeremy (Maryborough Regional College Maryborough)
- Robson, Sarah (Methodist Ladies College Kew)
- Rochwerger, Tali (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Rudd, Jesse (St Josephs College Newtown)
- Sampanthar, Danushan (Haileybury College Keysborough)
- Sanad, Peter (Waverley Christian College Wantirna South)
- Smith, Alice (Siena College Camberwell)
- Soh, Samantha (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Spence, Nathan (Xavier College Kew)
- Stuchlik, David (Melbourne GS Melbourne)
- Subramaniam, Sanjevan (Melbourne HS South Yarra)
- Szmerling, Jeremy (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Tangas, Eleanor (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Tao, Lingwei (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Thomson, Jake (Carey Baptist GS Kew)
- Toovey, Rachel (Firbank GS Brighton)
- Tran, Marianne (Dandenong HS Dandenong)
- Varatharajah, Kapilan (Melbourne HS South Yarra)
- Wang, Yan (Melbourne HS South Yarra)
- Webster, Matthew (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Weerakkody, Ashan (Oberon HS Belmont)
- Wei, Jing (Balwyn HS Balwyn North)
- White, Jacob (Eltham College Of Education Research)
- Wickramaarachchi, Suran (Melbourne HS South Yarra)
- Wittick, Timothy (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Wong, Keinlim (Melbourne HS South Yarra)
- Wong, Patrick (Box Hill HS Box Hill)
- Wong, Sheauchyn (Taylors College Melbourne)
- Xu, Jing (The Knox School Wantirna South)
- Yeo, Serene (Huntingtower School Mount Waverley)
- Zhang, Mo (Balwyn HS Balwyn North)
- Zhao, Lili (Box Hill HS Box Hill)
40 (175 total)
- Abromwich, Michelle (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Akama, Koji (McKinnon SC McKinnon)
- Allan, Sarah (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Allen, John (Camberwell GS Canterbury)
- Ang, Hockweng (East Doncaster SC Doncaster East)
- Aulsebrook, Samuel (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Azzam, Ahmed (Gladstone Park SC Gladstone Park)
- Bain, Richard (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Barr, Ari (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Batchelor, Ryan (Traralgon SC Traralgon)
- Bates, Catherine (Fintona Girls School Balwyn)
- Bearne, Keith (Xavier College Kew)
- Bellmaine, Stephanie (Star Of The Sea College Gardenvale)
- Belvedere, Shane (Korumburra SC Korumburra)
- Bilgi, Pavaman (Parkdale SC Mordialloc)
- Bloch, Aaron (Melbourne HS South Yarra)
- Blyth, Andrew (Frankston HS Frankston)
- Bonggotgetsakul, Yaya (Mater Christi College Belgrave)
- Bowmanderrick, Sophia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Bromley, Timothy (University HS Parkville)
- Broner, Miriam (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Cameron, Donald (Scotch College Hawthorn)
- Cammerman, Adam (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Carli, Damon (Brighton GS Brighton)
- Carthew, Alexander (Luther College Croydon)
- Chang, Terry (Camberwell GS Canterbury)
- Charnley, Cameron (Camberwell GS Canterbury)
- Chau, Edith (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Chen, Chihjung (Camberwell GS Canterbury)
- Chen, Hong (McKinnon SC McKinnon)
- Chen, Zhongkai (Brighton GS Brighton)
- Cheng, Vivian (Balwyn HS Balwyn North)
- Chia, Huixian (University HS Parkville)
- Ching, Lilian (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Chong, Deborah (Box Hill HS Box Hill)
- Choo, Yenwei (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Choong, Minghui (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Choong, Yanting (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Chow, Cecil (Scotch College Hawthorn)
- Clemens, Mikhaila (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Clingan, Tyson (Lake Bolac College Lake Bolac)
- Clinton, Daniel (Donvale Christian College Donvale)
- Coleman, Eric (Scotch College Hawthorn)
- Critchley, Huw (Scotch College Hawthorn)
- Cromarty, Jason (Yea HS Yea)
- Davey, Christian (St Bedes College Mentone)
- Debruyn, Julia (St Columbas College Essendon)
- Deremer, Matthew (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Deridder, Linden (The Knox School Wantirna South)
- Disler, Jessica (Ruyton Girls School Kew)
- Dluzniak, Amy (Genazzano FCJ Kew)
- Dolan, Melinda (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Dungey, Laura (Traralgon SC Traralgon)
- Fan, Qi (Taylors College Melbourne)
- Feil, Erin (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Flynn, Rose (Methodist Ladies College Kew)
- Frederick, Katie (Melbourne Girls Grammar South Yarra)
- French, Timothy (Melbourne HS South Yarra)
- Fry, Andrew (Vermont SC Vermont)
- Fung, Season (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Georgeson, Rosemary (Firbank GS Brighton)
- Georgy, Miral (Balwyn HS Balwyn North)
- Gibson, Jessica (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Gill, Trent (Doncaster SC Doncaster)
- Goldschlager, Romi (The King David School Armadale)
- Gong, Yimeng (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Graetz, Mallory (Luther College Croydon)
- Gras, Megan (Box Hill Institute Box Hill)
- Greenwood, Amanda (Oxley College Chirnside Park)
- Griffiths, Elise (St Margarets School Berwick)
- Griffiths, Elizabeth (Genazzano FCJ Kew)
- Grima, Michelle (McKinnon SC McKinnon)
- Grof, Rodney (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Gu, Lingzi (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Gunter, Cecilia (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Hamblin, Peter (De La Salle College Malvern)
- Han, Miyoung (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Harris, Tristan (Trinity GS Kew)
- Hayman, Hannah (Princes Hill SC Carlton North)
- Hooley, Emma (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Huang, Lucy (Mentone Girls GS Mentone)
- Jones, Benjamin (Belmont HS Belmont)
- Jones, Benjamin (Damascus College Mount Clear)
- Jordan, Melissa (Methodist Ladies College Kew)
- Josevski, Nikola (Scotch College Hawthorn)
- Jovic, David (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Julian, Stephanie (Oxley College Chirnside Park)
- Keebaugh, Ezra (Melbourne HS South Yarra)
- Kerr, Robert (Blackburn HS Blackburn)
- Koo, Vivian (Tintern Ggs Ringwood East)
- Lan, Ying (Mill Park SC Epping)
- Lanyon, Eliza (Methodist Ladies College Kew)
- Larosa, Rosemaree (Genazzano FCJ Kew)
- Lau, Jeffrey (Melbourne GS Melbourne)
- Law, Brian (Camberwell GS Canterbury)
- Leung, Ashley (Presbyterian Ladies College Burwood)
- Liang, Si (John Paul College Frankston)
- Liao, Mary (Doncaster SC Doncaster)
- Lio, Adrian (Balwyn HS Balwyn North)
- Liu, Qing (Taylors College Melbourne)
- Loebenstein, Shmuel (Yeshivah College St Kilda East)
- Loh, Jeannine (Ruyton Girls School Kew)
- Loh, Pui (Dandenong HS Dandenong)
- Loh, Sean (Melbourne HS South Yarra)
- Lowe, Amanda (The Peninsula School Mount Eliza)
- Lu, Michael (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Ma, Yin (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Macrae, Jessica (Eltham HS Eltham)
- Maginness, Michael (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Maglovski, Katherine (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Maneck, Bhavik (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Martin, Anna (Methodist Ladies College Kew)
- McCoy, James (Trinity GS Kew)
- McLachlan, Hamish (St Leonards College Brighton East)
- Mei, Yu (The Knox School Wantirna South)
- Mevel, Anna (Mentone Girls GS Mentone)
- Middleton, Hugh (Yarra Valley GS Ringwood)
- Mitchell, Christopher (Vermont SC Vermont)
- Moore, Rosalyn (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Nataprawira, Joanne (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Ng, Elissa (Westbourne GS - Hoppers Crossing Truganina)
- Nguyen, Anthony (St Bedes College Mentone)
- Nguyen, John (Strathmore SC Strathmore)
- Nguyen, Minhtri (Melbourne HS South Yarra)
- Ni, Xia (Methodist Ladies College Kew)
- Oughton, Chad (Camberwell GS Canterbury)
- Pane, Jessica (Ave Maria College Aberfeldie)
- Pankhurst, Adam (Newhaven College Newhaven)
- Park, Anthony (Waverley Christian College Wantirna South)
- Peake, Benjamin (Viewbank College Rosanna)
- Perera, Ishani (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Phan, Kathy (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Phenix, Michael (Brighton GS Brighton)
- Philalay, William (Scotch College Hawthorn)
- Pinto, Shane (St Bernards College Essendon)
- Porter, Jody (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Power, Victoria (Ruyton Girls School Kew)
- Rajendran, Anu (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Rees, Nicholas (Carey Baptist GS Kew)
- Reeves, Scott (Scotch College Hawthorn)
- Rimington, Cameron (Carey Baptist GS Kew)
- Robertson, Daniella (Sacre Coeur Glen Iris)
- Rodman, Nile (Xavier College Kew)
- Romary, Mei (Methodist Ladies College Kew)
- Samadi, Nasir (Dandenong HS Dandenong)
- Sanghvi, Premal (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Shafar, Robert (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Sivakumar, Harry (Melbourne HS South Yarra)
- Steward, Nicola (Toorak College Mount Eliza)
- Stewart, Mary (St Catherines School Toorak)
- Surendran, Senthuran (Haileybury College Keysborough)
- Tattersall, Gemma (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Taylor, Louise (The Geelong College Newtown)
- Tedjosiswoyo, Pramana (Lalor North SC Epping)
- Todio, Jennifer (Penleigh And Essendon GS Keilor East)
- Tran, Vi (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Trinh, Kim (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Vanelmpt, Johanna (Traralgon SC Traralgon)
- Vanryn, Luke (Scotch College Hawthorn)
- Varma, Amrita (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Wall, David (Donvale Christian College Donvale)
- Walsh, Timothy (St Bedes College Mentone)
- Wang, Chen (Dandenong HS Dandenong)
- Whiting, Georgina (Fintona Girls School Balwyn)
- Wijewardena, Nimantha (Melbourne HS South Yarra)
- Wu, Chu (Melbourne HS South Yarra)
- Wu, Tongxin (Balwyn HS Balwyn North)
- Xiao, Xueer (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Xu, Min (Essendon Keilor College Essendon)
- Yang, Chen (Huntingtower School Mount Waverley)
- Yaohu, Vivian (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Yau, Winglun (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Yong, Marcus (Box Hill HS Box Hill)
- Yore, Daniel (Whitefriars College Donvale)
- Young, David (Eltham College Of Education Research)